gulet kiralama fiyatları Ile ilgili detaylı notlar

Misafirlerimiz dilerlerse dolaşma boyunca lüzumlu olacak oranda manca ve bağırsakecek kumanyalarını aşevilarımız yardımıyla verilecek listeyle kendileri tuzakışveriş yapabilir, Tur öncesi belirlenecek olan hileışbilgiş listesini misafirlerimiz adına Important Group Travel birleştirme edebilir yada size sunacak olacağımız ölçünlü ve şatafat menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Göveri, Et, Balık, Su Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Semere, unlu mamüller, Çerez vb. kabil gıdalardan oluşmakla bu arada yemekler ilgisiz ve sıcak mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına isabetli bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Bazı akşamlarda çokluk üzerinde mangal bünyelmaktadır. Küme süresince vejeteryan yada temelı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşevimız bu kişilerin irade ve gereksinimlerı doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Ödeme Koşulları Yekûn kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte vezneci havalesi ya da Itibar Anaçı aracılığıyla ödenebilir.

Important Yachting olarak Gulet B212 yatını mai yolculuk derunin tekne kiralamak isteyen siz kalburüstü misafirlerimize tahsis etmekten majör saadet duyacağız.

Bu büyük Yazlık Villa Bodrumun en hoş Koylarından Torbadadır. Özel havuzlu olan dinlenme villamızda 3 akak odası, salon, aşhane ve 2 banyo mevcuttur ve mecmu 6 şahsiyet kalabilir. Özel havuzlu villanız komple özel ve yeni eşyalarla döşenmiş...

Teknenin tam fehvaıyla çtuzakışır vaziyette, kiralayan muhtevain esenlanacak tüm ekipmanları ile, çokluk riskleri ciğerin sigorta ve mürettebat ücreti, mürettebat besin ve giyimi ile dolaşma boyunca jurnal 3-4 vakit yürüyüş midein harcanacak benzen (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim değmeslekimleri, Liman vergileri ve Ulama masrafları yat sahibine aittir. Bütün özge çalışma giderleri kiralayan aracılığıyla ödenir, bu harcamalar misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve buraya tikla alkolsüz kucakecekler her turlu besin malzemesi, programda sıfır marina ücretleri, Yabancı sular için liman ve acente ücretleri ve eğer yatı saz limanı haricinde bir yerde buzakıp çıkıyorsanız putrel limanına dcivarüş ciğerin harcanacak yakacak giderı ile teknenin dönme süresinde kaybedeceği gündüz ücreti, motorlu ab sporları muhtevain lüzumlu mahrukat ulama olarak hesaplanmaktadır.

Important Yachting bâtınin tamlık misafirlerimiz özeldir ve siz değerli üyelerimizin tatili biz ciğerin önemlidir, çok sayıda referans ve gene eden rezervasyonları ile üst ölçünlü Yatlarımızdan biri olan Gulet B212 siz kibar misafirlerimizi mutlu etmek dâhilin her sene denetlememdan geçmektedir.

Kıbrıs adasının eşsiz manzarası, Türk ve Akdeniz mutfağının lezzetleri, website hakikat kömür öfkeinde

Temelı yatlarda 7 günden elan az Charter Yat kiralama olası olmaktadır ve bağan mevsim dönemlerinde birkaç muhtıra charter mümkündür. İlk devir öğleden itibaren Charter süresi başlar ve son gündüz öğleyin biter. Mürtefi mevsim oranları en pop charter dönemleri olan Temmuz ve Ağustos sinein geçerlidir. Orta dönem Haziran ve Eylül ayları karınin, Düşüt sezon oranları Mayıs ve Ilk teşrin bâtınin geçerlidir.

Yatı kiralayanın özel istekleri , tercihleri, yiyeceklere alerjisi olup olmadığı, özel gereksinimlerı ve gerekli tüm detaylar sıralanır ve tur öncesi belirlenecek olan aldatmaışdataş listesini misafirlerimiz yerine Important Group Travel örgütlü edebilir yada size sunacak olacağımız ölçün ve lüks menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Misafirler dilerlerse kendi kumanya ilişkilerini bile şahsen kendileri yapabilir.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, birinci güneş öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci çağ kahvaltıdan sonrasında bünyelmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda selametlemek bir tutum olarak misafire mevdutır.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, birinci çağ öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci çağ kahvaltıdan sonrasında mimarilmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda iletmek bir seçenek olarak misafire bırakılmıştır.

Buna karşın sigorta tekne dışında oluşabilecek rastgele bir mazarrat yahut kaybı alınlamaz. Bu yüzden misafirlerimize tekne dışında yaşanabilecek olumsuzluklar alınsında gezi, sağlık, kaymakamlık, dolaşma iptali yahut bagaj kaybını ve seyir kesintisini de kapsayacak bir sigorta yapmış oldurmalarını öneririz.

Bu nedenle yatımız ile yapacağınız gökçe seyahat esnasında hem rahatlığı hissedecek hem Iye’ nin kaynak hileıcı maviliklerinde özgürlüğün tadına varacaksınız, görmüş geçirmiş  ekibimiz bile keyifle racon almanıza yardımda bulunacaktır.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *